Розсувні системи

Розсувні системи

На сьогодні більшість виробників застосовують при створенні розсувних конструкцій стандартизовані модулі (набори стандартних взаємозамінних деталей, на базі яких можна монтувати різні варіанти дверей). Основу конструкції складають рухомі полотна (одне або кілька), які можуть рухатись вздовж стіни ліворуч, праворуч чи в обидва боки. Найбільш відчутною перевагою, якою володіють розсувні двері, є економія життєво важливого простору, що має велике значення для звичних нам квартир невеликої площі. Такі конструкції відзначаються чималою функціональністю .
Міжкімнатні розсувні двері мають широку сферу застосування – офіси, житлові приміщення, кімнати різного функціонального призначення (кабінет, спальня, туалет тощо). При цьому функціональність і дизайнерські рішення не зазнають майже ніяких обмежень. Споживача інколи не задовільняє – низький рівень звукоізоляції, але в сучасних конструкціях така проблема вирішена.
Найбільш простий варіант – з одного полотна, переважно застосовується для дверей в невеличкі кімнати специфічного функціонального призначення (туалет, душова, кухня тощо). Моделі з двома полотнами є більш універсальними. Вони можуть рухатися незалежно або синхронно, в один чи обидва боки. Такі конструкції базуються на одній або двох направляючих. Тобто, варіантів багато, і є можливість вибрати оптимальний – залежно від характеристик конкретного приміщення та специфічних вимог до дверей. Для приміщень з великою площею є можливість та сенс використовувати конструкції, що складаються з чотирьох полотен. В таких випадках рух пар полотен частіше за все синхронізується (хоча це не є обов’язковим).
Також є така конструкція розсувної системи дверей як “купе” (пенал). Переважно такі двері складаються з полотна (полотен), рами (пеналу), механізму, фурнітури та декоративних елементів різних видів і призначення. Конструктивна основа системи “пенал”, виготовляється з металлу, при цьому полотно може бути з деревини і скла. Серед вагомих переваг цієї системи є те, що полотно рухається безпосередньо в стіні. Ще один позитив – непогана звукоізоляція за рахунок використання ущільнювачів. Система вирізняється надійністю, негучним відкриванням/закриванням та тривалим терміном експлуатації. Двері такого типу виглядають сучасно і гармонійно поєднуються з дизайнерськими стилями, пов’язаними з мінімалізмом або хай-тек.

 

2017-09-01T09:44:41+02:00 26.06.2017|